O nas

Kilka słów o nas

Cześć,
Czytając ten tekst na pewno jesteś ciekawy kim jesteśmy. Chętnie Ci o nas opowiem. Jesteśmy grupą młodych rodziców którzy chcą się podzielić swoim doświadczeniami związanymi z rodzicielstwem. Ciekawostka jest na pewno to że wszyscy mieszkamy na jednym osiedlu które znajduje się w mieście Olsztyn. Różni nas prawie wszystko jednak połączyła nas pasja do rodzicielstwa. Mamy nadzieje że na naszej stronie znajdziecie informacje które pomogą wam spojrzeć na swoje dzieci z trochę innego punktu widzenia. Rodzicielstwo to trudna praca dlatego nie przejmuj się kiedy dopadają cię chwile zwątpienia. Dotyczy to każdego rodzica. Nas także.

Tomek

Tata 7 letniego Dawida. Zawodowo zajmuje się informatyką. Prywatnie jest fanem kina i piłki nożnej. Jako Tata z powołania odnalazł się na samym początku podróży. Można powiedzieć że przeczytał chyba wszystkie książki poświęcone rodzicielstwu. Jedno jest pewne – ma bardzo radykalne poglądy jeżeli chodzi o swojego malucha.

Marta

Mama 5 letniej Oli. Marta jest kobietą która może być przykładem dla wielu samotnych matek. Od początku wychowuje swoją córeczkę sama. Zawsze powtarza że nie może być to wymówka która pozwoli na kiepskie decyzje. Udziela się regularnie na wielu forach poświęconych rodzicielstwu. Pracuje jako urzędniczka państwowa oraz prowadzi własnego bloga. Lubi komedie romantyczne i sport. Ma bzika na punkcie zdrowego jedzenia.

Karolina

Karolina mam 8 letniej Ani. Wraz z mężem postawiła sobie cel wychować dziecko tak aby samo wiedziało co jest dla niej dobre a co złe. Nie jest to prosta sztuka jednak starają się tego trzymać. Zawodowo jest lekarzem. Prywatnie lubi sport i spokój. Dlatego w każdy wolny dzień ucieka wraz z rodziną do lasu aby cieszyć się spokojem.

Michał

Michał tata 8 letniej Ani. Mąż Karoliny. Również lekarz. Wierzy że wychowanie powinno opierać się doświadczeniu z którego dziecko może wyciągnąć wnioski. Prywatnie wielki fan piłki nożnej i polskiej reprezentacji. Wraz z żoną podziela pasje do natury i spokoju.